Manisalı Grubu Bünyesinde Denizli’de Kia markası ile hizmete başlayan Yön Otomotiv, Fiat Yetkili Bayiliğini alarak otomotiv sektöründe yerini güçlendirmiştir. Yön Otomotiv sonrasında Fethiye, Marmaris, Bodrum ve Uşak’ta Fiat Yetkili Bayisi olarak faaliyetlerini genişletmiş ayrıca Bodrum’ da Alfa Romeo ve Jeep markalarını da müşterilerinin hizmetine sunmuştur.


Yön Otomotiv Denizli, Uşak, Fethiye, Marmaris ve Bodrum olmak üzere bugün 5 lokasyonda 5 Marka ile 35.000 metrekare açık, 15.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, 150 kişilik deneyimli ve uzman kadrosuyla "Yüksek hizmet kalitesini standart hale getirerek müşterilerimizi sadece memnun değil mutlu etmek için farklı deneyimler yaşatırız" misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.


Yön Otomotiv, temsil ettiği markaların yeni araç satışı, ikinci el alım-satım, taşıt kredisi, orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.