08 09 2023

1133

Chery OMODA 5 ve JAECOO 7 Simulasyon Programlarıyla Test Edildi!

Chery’nin Yeni Modelleri JAECOO 7 ve 
OMODA 5 EV İlk Kez Sahne Aldı! 

OMODA 5 ve JAECOO 7, Zorlu Parkurlarda Üstün Kalitesini Kanıtladı!

Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden Chery, Şanghay Fuarı kapsamında gerçekleştirdiği bir etkinlikle yeni modellerini deneyimleme fırsatı sundu. Dünya genelinde 30’un üzerinde ülke ve bölgeden küresel bayileri ve potansiyel iş ortaklarını bir araya getiren etkinlikle 10’dan fazla test parkurunda markanın yeni modelleri test edildi. JAECOO 7 ve Chery’nin yeni elektrikli modeli OMODA 5’in de hazır bulunduğu etkinlikte katılımcılar, günlük sürüş koşullarının çok daha ötesinde zorluklara sahip parkurlarda, araçların üstün kalitesini deneyimlediler. 
Çinli otomotiv devi Chery, dünya genelinde 30’un üzerinde ülke ve bölgeden küresel bayileri ve potansiyel iş ortaklarını bir araya getirdi. Yapılan etkinlikte katılımcılar, OMODA 5 EV ve JAECOO 7 modellerini, Wuhu'daki genel merkezde yer alan üç deneyim bölgesinde, 10'un üzerinde simülasyon programı aracılığıyla sırayla deneyimledi.
Üç ana parkur hazırlandı!
40 bin metrekarelik bir alanı kapsayan test sürüşü sahası; kapsamlı bir pist deneyim parkuru, düz çizgide hızlanma parkuru ve arazi deneyimi parkuru dahil olmak üzere üç ana test sürüşü parkuruna ayrıldı. Ayrıca Chery, U dönüşü, S viraj, geniş viraj ve hız tümseği gibi çeşitli yol simülasyon programlarından oluşan iki kapsamlı parkur da alanın ortasında yer aldı. Güçlü motoru ve hızlı geçişlere sahip otomatik şanzımanıyla performansıyla da dikkat çeken OMODA 5 ve JAECOO 7’ler için, aracın gücünü hissetmeyi sağlayan düz çizgide hızlanma parkuru da hazırlandı. Bunun dışında JAECOO 7'ye özel bir arazi deneyimi alanı oluşturuldu. Burada çapraz geçiş, tümsek, yan eğim ve çift aks kaçış gibi arazi programları sayesinde JAECOO 7'nin güçlü 4 tekerlekten çekiş (AWD) performansı ve üstün arazi becerileri deneyimlendi. Üç test sürüşü alanındaki 10 adedin üzerinde parkur, katılımcıların farklı tarzlara sahip iki modelin yüksek performansını ve ürünlerin kalitesini yakından deneyimleme olanağı sağladı.